Pacientka s rakovinou plic

0.0 / 5  (0 hlasů)

Pondělí 4 únor 2013

Na konci ledna 2012 v průběhu předoperačního vyšetření před výměnou kyčelního kloubu našli lékaři moji mamince malobuněčný karcinom plic. Tento nález byl potvrzen rentgenem, bronchoskopií a PET/CT skenem a zkonzultován s několika českými onkology. Chybná diagnóza byla vyloučená.

Jak jsme se dozvěděli, je malobuňečná rakovina plic obzvlášť agresivní a postupuje rychle. Bez tradičních postupů mamince lékaři "dávali" od dvou do pěti měsíců života a doporučovali chemo, případně radioterapii. Maminka se rozhodla proti podstoupení klasické terapie.

Následné konzultace a výzkum mamince dali za pravdu, přičemž naši známí lékaři včetně odborníků z americké NIH v podstatě řekli - udělej mamince hezkých posledních pár měsíců a nekaž jí je chemoterapií. Další zdroje včetně nejprestižnějších vědeckých časopisů Nature and Lancet potvrdili, že sice prvotně malobuněčná rakovina plic velice dobře reaguje na chemoterapii a tumor se v první "vlně" hodně zmenší nebo i zmizí, ale relativně rychle vyroste znovu a v drtivé většině případů záhy končí smrtí pacienta. Navíc jsem se dočetl, že léčení tohoto typu rakoviny za posledních třicet let nezaznamenalo žádné podstatné zlepšení a tudíž je malá naděje, že se v dohledné době objeví nový přístup.

Při výzkumu alternativních metod léčení jsem se s pomocí známých na Ukrajině dozvědel o DST terapii a výzkumu profesora Kutušovova. Pan profesor souhlasil mamince pomoci a začátkem února maminka započala DST terapii. Jsem původním vzděláním inženýr a povahou skeptik, proto jsem pracoval na splnění maminčiných přání před smrtí, ale doufal jsem v zázrak.

Dnes, o šest měsíců později, je maminka nejen naživu, ale přibrala o více než deset kilogramů, chutná jí jíst a kromě opotřebovaného kyčelního kloubu ji nic nebolí. Narozdíl od chemoterapie, preparáty DST terapie nemají žádné vedlejší účinky, takže si v průběhu léčby mohla užívat cestování.

PET/CT sken z minulého týdne ukazuje, že nádor se nejen nezvětšil ale ani nemetastázoval jinam. Samozřejmě to ještě neznamená, že je maminka úplně vyléčená. Ale vypadá to, že zatímco podle poznatků "moderní" medicíny by maminka měla být mrtvá a v průběhu klasické léčby by se trápila, s DST terapií profesora Kutušova si maminka užívá života a má šanci, že se plně uzdraví.

Doporučujeme

Diskuze

Komentáře

Pokud chcete psát komentáře, musíte se přihlásit do systému. Přihlásit
Ve spojení

Pokud se vám líbila tato informace, podělte se o ní s ostatními uživateli na internetu.

  • Technorati
  • StumbleUpon
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Reddit
  • Digg
  • Twitter
  • del.icio.us
Hledáte něco?

Pokud jste se ztratili, kliněte zde zde

Copyright © 2005 - 2019, Kutushov.cz