Pacientka s rakovinou štítné žlázy

0.0 / 5  (0 hlasů)

Sobota 9 březen 2013

Dobrý den. Jmenuji se Elena, bydlím v Praze a moje profese je terapeut.

Chci se s Vámi podělit o historii nemoci mé dcery A narozené 1993. Koncem roku 2010, po prodělané chřipce se u ní zvýšily hodnoty hormonu štítné žlázy T3 a T4. Po konzultaci s endokrinologem jsme začaly dodržovat dietu a sledovat krevní hodnoty. Za rok, v říjnu 2011, na ultrazvuku byli zjištěny 2 uzlíky v pravé části, hormony v krvi byly zvýšené. Po doporučeném vyšetření v nemocnici v Motole byla provedena biopsie.

Histologické vyšetření ukázalo přítomnost onko buněk a byla stanovena diagnóza: PAPILÁRNÍ KARCINOM ŠTITNÉ ŽLÁZY. Čeští lékaři trvali na operativním odstranění štítné žlázy, tj. thyreoidektomie - kompletním odstranění štítné žlázy a okolních lymfatických uzlin.

Byly jsme zoufalé. Dceři 18 let, maturita a před ní celý život… a taková diagnóza. Ale Bůh se slitoval a poslal nám setkání s Michailem Vladimirovičem Kutušovem, který v té době byl v Praze. Po konzultaci s ním jsme se rozhodly odložit operaci na 2 měsíce a zkusit jeho léčbu. Toto rozhodnutí nebylo jednoduché. Protože mám lékařskou praxi a myšlení, podrobně jsem prostudovala metodiku DST terapie, přečetla historie nemocných a s některými jsem se sešla osobně. Musím říci, že moje dcera aktivně zastávala můj nápad alternativní léčby a věřila v její úspěšnost (myslím si, že tato víra hraje velkou roli při takovém druhu nemoci).

Pro začátek jsme absolvovaly diagnostiku na přístroji (METSYS - mini express test system) a volbu preparátu. Léčbu jsme zahájili 12 prosince 2011. Nádor v oblasti pravé části štítné žlázy byl ve velikosti řeckého ořechu. Pití kapek nevyvolávalo žádný dyskomfort ani žádné vedlejší účinky. Dodatečně jsme absolvovaly nitrožilní injekce, užívaly homeopatické kuličky a Kurungovity Kutušova. Chci zdůraznit, že po týdnu užívání DST terapie od nádoru dolů ke klíční kosti vznikly fialově zbarvené ''cestičky'', pravděpodobně cesty vzniku metastáz. Po třech týdnech zmizely. Tento příklad svědčí o tom, že i po totální thyreodektomii by byly zanechány neviditelné metastázy!

Dvakrát jsme absolvovaly meandroterapii - přistroj nelineární medicíny - vynález Prof. Kutušova. V průběhu této procedury nebyly žádné nepříjemné pocity kromě šimrání v oblasti nádoru. V únoru 2012 (2 měs. od zahájení léčby) jsme podstoupily vyšetření v Moskevském vědeckém centru radiologie a radiodiagnostiky na Kalužskom šosse. Endokrinolog provedl sonografické a radioizotopové vyšetření štítné žlázy, doporučil další podrobné vyšetření (scintigrafii s izotopem technetril, který absorbuje pouze zhoubné buňky). V závěru lékaři sdělili, že se nejedná o zhoubný proces. Bylo doporučené další vyšetření za 6 měsíců.

V červnu roku 2012 po 7 měs. léčby DST terapií, jsme absolvovaly kontrolní vyšetření v Moskvě u stejného endokrinologa a sonografisty. Podle vyšetření oba uzlíky se zmenšily o 1-2 mm (což by odpovídalo 10%). Palpačně nádor nedefinovatelný. Krevní hodnoty byly v normě již v únoru.

Celou tuto dobu moje dcera užívala DST terapii a cítí se dobře. Jsme velmi šťastné! V závěru chci velmi poděkovat doktoru M.V. Kutušovu za jeho práci - vynález nové léčebné metody této strašné nemoci a za jeho podporu! Děkuji Vám a ať Bůh dá Vám i Vaší rodině hodně zdraví!

Pacientům, kteří mají podobnou diagnózu, chci dát radu - nebojte se přemýšlet jinak, věřte v sebe a hledejte jiné možnosti! DST léčba a metoda nelineární medicíny má důstojné místo v léčbě zhoubných nemoci a může být kombinována s některými klasickými léčebnými metodami.

Přeji všem hodně zdraví! Elena.

Doporučujeme

Diskuze

Komentáře

Pokud chcete psát komentáře, musíte se přihlásit do systému. Přihlásit
Ve spojení

Pokud se vám líbila tato informace, podělte se o ní s ostatními uživateli na internetu.

  • Technorati
  • StumbleUpon
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Reddit
  • Digg
  • Twitter
  • del.icio.us
Hledáte něco?

Pokud jste se ztratili, kliněte zde zde

Copyright © 2005 - 2019, Kutushov.cz