Jak jsem poznala Prof. Kutushova

0.0 / 5  (0 hlasů)

Čtvrtek 24 říjen 2013

Spolupráce s prof. Kutushovem začala tragickou smrti mojí krásné maminky.


Moje maminka Nina, žila v Mělníku a v posledních několika létech nebyla vůbec nemocná, neměla ani chřipku, sportovala, byla pozitivní a nadšená ze života. Poslení rok prožila několik stresových situací, kterí se odrazily na její zdraví. 

V létě roku 2010 si začala stěžovat na zvýšené pocení, hubnutí a mírnou nevolnost. Šla na kontrolu za svou obvodní lékařkou, která jí sdělila, že krevní obraz je v normě s mírně sníženým hemoglobinem. Maminka trvala na sonografii břicha, stěžovala si na bolesti. Na toto vyšetření se čekalo měsíc, stav se zhoršoval. Na ultrazvuku, jenž proběhl na konci srpna, doktor zaznamenal nádor na slinivce o velikosti 6 cm a mnoho četných ložisek metastáz v játrech. 6. záři CT potvrdilo smrtelný verdikt - "Rakovina slinivky ve čtvrtém stadiu".

Marně jsme čekaly na zdlouhavé termíny u onkologů. Navštívily jsme 3 různá pracoviště, všichni jednoznačně řekli, ze na léčbu je pozdě, chemoterapie ji zabije.
Maminka zůstala doma... V noci se trápila bolestí, zvracela, přes den spala. Nevěděla jsem o rakovině nic, nic o jídle a možnostech alternatívní léčby. Přesto, že moje babička z maminčiny strany zemřela v 56 letech na sarkom, riziko dědičnosti jsme podcenily.
Máma byla slabá, začalo ji otékat břicho a nohy, spatně dychala. Vzaly jsme ji do nemocnice na odstranění ascites (tekutina v břiše). Místo toho dostala pořádnou dávku morfinu a už se nepostavila na nohy. Ležela 3 dny doma při silně sníženém vědomí..
Zemřela za svítání ze soboty na neděli 24.10.2010 v mých rukou na vlastní svátek Niny, 7 týdnů po stanovené diagnóze....
Od té doby se mi rakovina stala fobii. Každý v našem okolí  začal o tom mluvit, že ztratil příbuzného nebo blízkého člověka, do té doby mlčely. Kdyby se alespoň někdo se podělil o své prožitky a zkušenosti dříve, možna bych to vzala na vědomi. 
Ovladnul mě šilený strach z nemoci a z bezmoci lékařu. Jak se říka: vše je v Božích rukou!  Jediná naděje která tišila bolest byla:  pochopit příčinu a předejít vzniku této šílené nemoci jakýmkoliv způsobem. A to se mi podařilo! Při hledání pomoci pro mámu jsem narazila na Kutushova, bohužel bylo pozdě.
Pokud jsem nezachránila maminku, budu pomáhat ostatním lidem! 
A tak vznikly stránky s českym překladem, prodej Kurugnovitu, protirakovinná dieta, předčasná diagnostika, odkyseléní a spolupráce s dálšimi lékaři. Zde jsou pro vás zkušenosti a dovednosti prof. Kutushova, lékaře se 40 létou lékařskou praxi a tibetským "nelineárním" pohledem na lidský organismus jako celku duše a těla. 

Pošlete tyto informace dál, třeba někomu zachranite život. 

Važte si svých rodiču, milujte je a úživejte jejích přitomnosti,  pečujte o jejích zdraví. 
Maminka mě naučila milovat, sloužit a pomáhat lidem i být lepší osobností ve všech směrech. Věčnou paměť a lásku! Moc nám chybíš, Nino! S láskou Alena, Lena a malá Samantha. 

Doporučujeme

Diskuze

Komentáře

Pokud chcete psát komentáře, musíte se přihlásit do systému. Přihlásit
Ve spojení

Pokud se vám líbila tato informace, podělte se o ní s ostatními uživateli na internetu.

  • Technorati
  • StumbleUpon
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Reddit
  • Digg
  • Twitter
  • del.icio.us
Hledáte něco?

Pokud jste se ztratili, kliněte zde zde

Copyright © 2005 - 2019, Kutushov.cz