Pacient 60 let diagnóza Gliom II-III

0.0 / 5  (0 hlasů)

Neděle 15 prosinec 2013

V noci z 2. na 3.1.2012 prodělal Jaroslav záchvat se ztrátou vědomí. Při hospitalizaci v nemocnici byla diagnostikována mozková příhoda s následným epileptickým záchvatem. Při podrobném vyšetření byla rovněž zjištěna srdeční arytmie. V průběhu roku 2012 byl Jaroslav léčen hlavně na srdce a 3x mu byl proveden zákrok s celkovou anestezii pro odstranění srdeční arytmie. Co se týče neurologických potíží byl sledován pouze ambulantně.

31.12.2012 došlo k dalšímu záchvatu s částečným ochrnutím levé ruky a nohy. Při následné hospitalizaci byl diagnostikován nádor na mozku – gliom II až III. Operace byla vyloučena z důvodu blízkosti nádoru u pohybového centra. Byla zahájená léčba ozařováním a chemoterapii. Během této léčby docházelo pravidelně cca jednou za měsíc k dalším záchvatům při kterých se hybnost končetin zhoršovala – Jaroslav byl v podstatě „ležák“. Zhoršoval se i celkový zdravotní stav a chemoterapie musela být přerušena. Poslední záchvat byl v červnu roku 2013. Celkem Jaroslav prodělal 8 záchvatů.

Poté jsme se dozvěděli od našeho neurologa o léčebné metodě Prof. Kutushova. V červenci 2013 jsme začali aplikovat léčbu DST jeho metodou. Od té doby se postupně začal Jaroslavův zdravotní stav rychle zlepšovat. Léčba probíhá do současného dne prosinec 2013. K dalšímu záchvatu už od července nedošlo a rovněž hybnost končetin se vrátila téměř do původního stavu! V současné době se cítí velmi dobře, pouze srdeční arytmie se vrátila.

Za tento stav vděčíme léčebné metodě Prof. Kutushova, za což bychom jemu i jeho asistentce chtěli srdečně poděkovat.

p. Jaroslav s rodinou
15.12.2013

Doporučujeme

Diskuze

Komentáře

Pokud chcete psát komentáře, musíte se přihlásit do systému. Přihlásit
Ve spojení

Pokud se vám líbila tato informace, podělte se o ní s ostatními uživateli na internetu.

  • Technorati
  • StumbleUpon
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Reddit
  • Digg
  • Twitter
  • del.icio.us
Hledáte něco?

Pokud jste se ztratili, kliněte zde zde

Copyright © 2005 - 2019, Kutushov.cz