Poděkování pacientky s malobuněčným karcinomem plic

0.0 / 5  (0 hlasů)

Čtvrtek 10 duben 2014

Doplnění svědectví.

 

Jmenuji se Vladimíra Boublíkova-Dietrich a tato zpráva je doplněním svědectví mého syna o nejnovější informaci.

 

V lednu 2012 jako součást předoperačních testů pro operaci mého kyčelního kloubu mi byl nalezen nádor, takže mi bylo sděleno, že se operace nemůže uskutečnit, protože ten nádor je malobunečný karcinom v levé plíci, také malý nádor v pravé ledvině a mé uzliny jsou take ovlivněny. Krátce a dobře, že mám zhruba 2-3 měsíce života (nejoptimističzější odhad byl 6 měsíců) a vlastně tím pádem ani novou kyčli nepotřebuji. 

 

Jak jsme už psali v předchozim svědectví, rázně jsem odmítla chemoterapii i radioterapii. V minulosti jsem hodně četla a studovala odbornou literaturu, takže jsem věděla, že by to nemělo žadný smysl. Potvrdili to i známí z prestižních výzkumných institutů.

 

Nastěstí se můj syn se svými přateli spojil s panem profesorem Kutušovem, který měl výborné výsledky se svou léčebnou metodou zvanou DST terapie. Pan profesor mne začal léčit počátkem února 2012 pomoci své metody, také pomocí Kurungovitů a Synergistů (panem profesorem vytvořená probiotika/doplňky stravy) a pokračuji v této léčbě dodnes.

 

Pro laika moje diagnóza možná až tolik neznamená, ale odbornik Vám může potvrdit, že je to v podstatě ortel smrti, přičemž na rakovinu relativně rychlý (okolo šesti měsíců).

 

Už fakt, že toto svědectví píši v dubnu 2014 je veliký zázrak. Navíc se cítím velmi dobře a nemám a ani jsem v průběhu celé léčby neměla žádné bolesti. V červenci 2013 byl můj stav zhodnocen jako natolik uspokojivý, že jsem byla schopna úspešně absolvovat operaci pravé kyčle.

 

Léčebná metoda DST pana profesora Kutušova je velmi mírna, nemá absolutně žádné vedlejší účinky, kapky jsou bez chuti a zápachu. Postup je jednoduchý a pacient si kapky může ředit sám, takže například v době, kdy píši toto svědectví jsem vzdálena od pana profesora tisíce kilometrů a stále úspěšně pokračuji v léčbě.

 

Na rozdíl od chemoterapie a radioterapie, DST metoda jak organismus tak i jeho imunitu posiluje. Mohu zodpovědně říci, že se cítím dokonce mnohem lépe než před onemocněním. Žiji plnohodnotný život, mírně sportuji a dokonce jsem začala uvažovat o nějaké práci. V létě letošního roku se chystám podstoupit důkladnější diagnostické testy. Jsem však presvědčena, že výsledky budou negativni - krevni testy před dvěma měsici dopadly výborně. Předchozí PET skeny a ultrazvuk ukázaly, že se nádor zastavil zhruba na úrovni března 2012 roku. 

 

Na závěr bych chtěla ještě jednou z celého srdce panu profesoru Kutušovovi poděkovat za to, že mi zachránil život a vrátil naději. Doufám jen, že mu bude dána možnost vyléčit a vrátit naději stále více pacientům.

 

Vladimíra Boublíkova-Dietrich

5.dubna 2014 

Fort Myers, Florida USA

Doporučujeme

Diskuze

Komentáře

Pokud chcete psát komentáře, musíte se přihlásit do systému. Přihlásit
Ve spojení

Pokud se vám líbila tato informace, podělte se o ní s ostatními uživateli na internetu.

  • Technorati
  • StumbleUpon
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Reddit
  • Digg
  • Twitter
  • del.icio.us
Hledáte něco?

Pokud jste se ztratili, kliněte zde zde

Copyright © 2005 - 2019, Kutushov.cz